Prona

Home > ABI Prona > Dyqan

Shitet Dubleks 54 m² pranë qafës së pazarit, Gjirokastër

  • QytetiGjirokastër
  • Lloji i PronësDyqan
  • Sipërfaqja54m2
  • Vendndodhja

Shitet njësi (dubleks) me sip. 54.25 m² të ndodhur pranë Qafës së Pazarit në Gjirokastër. Prona eshte e organizuar si dubleks: podrum 16.1 m² , kati përdhe 17.85 m², kati i parë 36.4 m² dhe ndodhet rreth 200 metra nga sheshi “Çerçiz Topulli” dhe nga Bashkia Gjirokastër. Ambjenti është i përbërë nga një dhomë dhe një tualet në katin përdhe dhe dy dhoma në katin e dytë.

 

< Kthehu tek kërkimi juaj
X