Prona

Home > ABI Prona > Dyqan

Shiten Njësi 148 m ² dhe Podrum 148 m ² , në Pogradec

  • QytetiPogradec
  • Lloji i PronësDyqan
  • Sipërfaqja296m2
  • Vendndodhja

Shitet njësi tregtare dhe një podrum në funksion te kësaj njësie. Ajo ka sipërfaqe 148 m², dhe bodrumi ka sipërfaqe 148 m², në total 296 m². Pronat ndodhen në rrugën e Korçës, rreth 500 metra larg Bashkisë së qytetit dhe 400 metra larg shëtitores “1 Maji”.

 

 

< Kthehu tek kërkimi juaj
X