Prona

Home > ABI Prona > Toke

Shitet truall 6’300 m², Adë, komuna Frakull, Fier

  • QytetiFier
  • Lloji i PronësToke
  • Sipërfaqja6300m2
  • Vendndodhja

Shitet tokë truall, në fshatin Adë të komunës Frakull të Fierit. Trualli ka një sipërfaqe 6’300 m² dhe ndodhet në jug të stacionit të pompimit të Ujësjellësit të qytetit të Fierit dhe të rrugës nacionale Levan – Tepelenë.

 

 

< Kthehu tek kërkimi juaj
X