Prona

Home > ABI Prona > Vile

Shitet Vilë 2 kate, Lagja 15 Tetori, Fier

  • QytetiFier
  • Lloji i PronësVile
  • Sipërfaqja186m2
  • Vendndodhja

Shitet truall me sipërfaqe 218.3 m² dhe ndërtesë 2 kate mbi të me sipërfaqe totale ndërtimi 186.6 m², në lagjen “15 Tetori”, Fier. Ndërtesa është e përbërë nga 2 kate banimi, 2 ballkone, 2 tualete, 4 dhoma gjumi, një dhomë ndenje dhe 1 kuzhinë. Prona ndodhet në një distance prej rreth 1 km nga qendra e qytetit të Fierit.

Përbërja e pronës:

Kati përdhe 89.4 m²,
Kati i parë 97.2 m²,

 

< Kthehu tek kërkimi juaj
X