Prona

Home > ABI Prona > Vile

Shitet Vilë 3 kat me truall 116.2 m² në Rr.”Komuna e Parisit”, Korçë

  • QytetiKorcë
  • Lloji i PronësVile
  • Sipërfaqja233m2
  • Vendndodhja

Shitet vilë 3 kat me sipërfaqe trualli 116.2 m² dhe ndërtimi total 233.5 m² e ndarë si vijon : kati përdhe 83.5 m², kati parë 87.1 m², kati dytë 62.9 m² Vila ndodhet në nje zonë karakteristike të qytetit të Korçës, pranë liceut francez dhe pranë kinema “Morava”, në kryqezimin midis rrugës “Komuna e Parisit” dhe “Sotir Gura”. Vila është një ndertim i ri me 3-kate mbi tokë. Objekti eshte I perbere nga 3 dhoma gjumi , 1 ambient kuzhine, 1 ambient dite, 1 tualet, 2 ballkone, 1 verandë dhe një ambient I përshtatur si njësi tregtare

 

 

< Kthehu tek kërkimi juaj
X