Prona

Home > ABI Prona > Vile

Shitet vilë 4 – katëshe (997.54 m²) në rr.

  • QytetiTiranë
  • Lloji i PronësVile
  • Sipërfaqja997m2
  • Vendndodhja

Shitet vilë 4 katëshe në rrr."Peti" me sipërfaqe totale 997.54 m².

Vila ndodhet në një zonë rezidenciale të qetë, 400 metra në veri-perëndim të “Kopshtit Zoologjik” dhe 300 metra në lindje të Digës së “Liqenit të Thatë.”

Vila është e përbërë nga 2 sallone, 5 dhoma gjumi, 6 tualete, dhomë garderobe, studio, dhomë të dedikuar për ruajtjen e verërave, tarracë, garazh të brendshëm, ashensor dhe pishinë private në oborrin e saj.

Ka cilësi shumë të mira të materialeve të përdorura në ndërtim dhe sisteme bashkëkohore të instaluara.

Përbërja e pronës : 

Kati 2 nëntokë 282.67 m²,
Kati 1 nëntokë 252.77 m²,
Kati përdhe 219.7 m²,
Kati parë 242.4 m².

 

 

< Kthehu tek kërkimi juaj
X