Prona

Home > ABI Prona > Dyqan

Shitet Njësi 42 m², Lagjja Kryengritja e Fierit, Fier

  • QytetiFier
  • Lloji i PronësDyqan
  • Sipërfaqja42m2
  • Vendndodhja

Shitet njësi shërbimi me sipërfaqe 42 m² në lagjen Kryengritja e Fierit, në Fier. Pozicionohet në katin përdhe të një godinë 5 kate me 1 kat bodrum. Ndodhet 1.5 km në jug-perëndim të qytetit të Fierit , si dhe 500 metra në jug të rrethrrotullimit ku kryqëzohet unaza e qytetit me rrugën nacionale Fier – Vlorë.

 

 

< Kthehu tek kërkimi juaj
X