Prona

Home > ABI Prona > Dyqan

Shitet Njësi 50 m², Rr. “Thanas Ziko”, Tiranë

  • QytetiTiranë
  • Lloji i PronësDyqan
  • Sipërfaqja50m2
  • Vendndodhja

Prona Njësi me sipërfaqe totale 50 m² është e përbëre nga një ambjent i brëndshëm i aksesueshem nga dy hyrje me qepen metalik dhe një tualet të brëndshëm. Ndodhet rreth 900 metra larg qendrës se qytetit, në anën verilindore të Sheshit Skëndërbej. Pallati 6 katësh në katin përdhe të së cilit ndodhet njësia, është i pozicionuar në rrugën Thanas Ziko. Prona ndodhet 150 metra në lindje të Gjimnazit “Partizani”.

 

 

< Kthehu tek kërkimi juaj
X