Prona

Home > ABI Prona > Dyqan

Shitet ambient tregetar në Linzë, Tiranë, 177.8 m²

  • QytetiTiranë
  • Lloji i PronësDyqan
  • Sipërfaqja177m2
  • Vendndodhja

Shitet ambient tregetar me  sipërfaqe 177.8 m². Ambienti ndodhet në zonën e Linzës, rreth 4 km larg qendrës së Tiranës dhe pranë restorant “Freskut”. Njësia ndodhet në katin e parë të ndërtesës me tetë kate mbi tokë dhe ka fasadë xhami. 

 

 

< Kthehu tek kërkimi juaj
X