Prona

Home > ABI Prona > Apartament

Shitet Apartament në L.”18 Shtatori” Gjirokastër , 113.5m²

  • QytetiGjirokastër
  • Lloji i PronësApartament
  • Sipërfaqja113m2
  • Vendndodhja

Shitet apartament me  sipërfaqe 113.5 m². Apartamenti pozicionohet në katin e fundit të një pallati me shtatë kate mbi tokë. Prona pozicionohet në një nga lagjet kryesore të qytetit të Gjirokastrës në lagjen “18 Shtatori” pranë stadiumit “Subi Bakiri”. Zona në të cilën ndodhet prona është e qetë dhe kryesisht rezidenciale dhe komerciale. Përbërja e pronës: Ambient ndenje dhe kënd gatimi+ korridor + 2 dhoma gjumi + 1 tualet + 1 ballkon. Apartamenti pozicionohet në katin e fundit të një pallati me shtatë kate mbi tokë.

 

< Kthehu tek kërkimi juaj
X