Prona

Home > ABI Prona > Vile

Shitet Vile me siperfaqe trualli 964 metra dhe siperfaqe ndertimi 670 metra, ne Ali Dem ,Tirane

  • QytetiTiranë
  • Lloji i PronësVile
  • Sipërfaqja670m2
  • Vendndodhja

Prona ka nje siperfaqe totale trualli prej 964 metra si dhe siperfaqe ndertimi 663 metra te organizuara ne 3 kate banimi dhe nje kat podrum. 

Truall: 964 metra 

Kati perdhe: 213.40 metra 

Kati i pare: 270 metra

Kati i dyte: 180 metra

Prona ndodhet ne Rr."Pasho Hysa" ne zonen e Ali Demit, Tirane.

 

 

 

< Kthehu tek kërkimi juaj
X