Prona

Home > ABI Prona > Ndertese Multifunksionale

Shitet ndertese multifunksionale me siperfaqe toke 10,400 m si dhe 800 m2 siperfaqe ndertimi dhe rreth 1,600 m kapanon

  • QytetiTiranë
  • Lloji i PronësNdertese Multifunksionale
  • Sipërfaqja10400m2
  • Vendndodhja

Shitet ndertese multifunksionale me siperfaqe totale toke 10,400 metra, siperfaqe ndertimi te pershtatshme per zyra me siperfaqe totale 800 m2 si dhe kapanon me siperfaqe rreth 1,600 m2. 

Tipologjia e prones eshte Industriale, e pershtatshme per sektore te ndryshme si: magazinim, prodhim, etj.

Pozicionohet 1 km larg aeroportit "Nene Tereza", ne zonen e Valias, Kamez Tirane.

 

Per me shume informacione mos hezitoni te na kontaktoni.

< Kthehu tek kërkimi juaj
X