Prona

Home > ABI Prona > Shtepi Private

Shitet shtëpi 1 kat me truall 136 m² në Rr.”Drita”, Durrës

  • QytetiDurrës
  • Lloji i PronësShtepi Private
  • Sipërfaqja129m2
  • Vendndodhja

Shitet shtëpi 1 kat + garazh me sipërfaqe trualli 136 m² dhe ndërtimi total 128.6 m². Ndërtesa ndodhet në një zonë me ndërtime të ulta pranë muzeut të Durrësit, në një distancë rreth 800 m në anën veri-perëndimore të qendrës së qytetit. Objekti është i përbërë nga 3 dhoma gjumi, 1 ambient dite dhe kuzhine, 1 tualet, 1 verandë pjesërisht të mbuluar dhe një ambient i përshtatur garazh me akses direkt në rrugën dytësore. Zona ku ndodhet prona ka karakter kryesisht rezidencial dhe komercial.

< Kthehu tek kërkimi juaj
X