Prona

Home > ABI Prona > Apartament

Shitet Apartament në L. Blloku i Sportit, Korçë , 97.4 m²

  • QytetiKorcë
  • Lloji i PronësApartament
  • Sipërfaqja97m2
  • Vendndodhja

Shitet apartament me  sipërfaqe 97.4 m².

Prona pozicionohet në katin e fundit të një pallati me shtatë kate mbi tokë. Ajo ndodhet në L.Bllokun e Sportit, rreth 200m nga Blv “Rilindasit”. Në shkallën ku pozicionohet prona ka tre apartamente në kat. Zona është e zhvilluar me të gjitha shërbimet dhe me dalje të shpejtë në unazë dhe në qendër të qytetit. Përbërja e pronës : Ambient ndenje dhe kënd gatimi+ korridor + 2 dhoma gjumi + 1 tualet + 1 ballkon + verandë. Apartamenti ndodhet në katin e fundit të ndëtesës me shtatë kate mbi tokë.

Apartamenti ka drejtim Jug-Lindje.

 

< Kthehu tek kërkimi juaj
X