Prona

Home > ABI Prona > Shtepi Private

Shitet Truall 120 m² dhe Ndërtesë 87 m², Selitë, Tiranë

  • QytetiTiranë
  • Lloji i PronësShtepi Private
  • Sipërfaqja87m2
  • Vendndodhja

Shitet një pronë të tipit truall me sipërfaqe 120 m² dhe ndërtesë me sipërfaqe 87 m², në zonën e Selitës, Tiranë. Ndërtesa prej 87 m² është e përbëre nga një ambjent i hapur dhe një tualet. Prona ndodhet buzë rrugës “Gjin Gjergji”, 100 metra larg Universitetit Marin Barleti dhe 550 metra larg Qendrës Tregtare Kristal.

 

 

< Kthehu tek kërkimi juaj
X