Prona

Home > ABI Prona > Magazine

Shitet Magazinë, Zona Industriale, Përmet

  • QytetiPërmet
  • Lloji i PronësMagazine
  • Sipërfaqja380m2
  • Vendndodhja

Shitet truall me sipërfaqe 470 m² dhe ndërtesë 2 kat me sipërfaqe njolle 380 m², në qytetin e Përmetit.

Prona ndodhet në katin përdhe të një objekti dy katësh në Zonën Industriale të qytetit.

 

< Kthehu tek kërkimi juaj
X