Prona

Home > ABI Prona > Bodrum/Garazh

Shitet garazh në rrugën “Hajdar Demiri”, Durrës, 20 m²

  • QytetiDurrës
  • Lloji i PronësBodrum/Garazh
  • Sipërfaqja20m2
  • Vendndodhja

Shitet garazh me  sipërfaqe 20 m². Prona pozicionohet në katin përdhe të një pallati me shtatë kate mbi tokë dhe ndodhet në pjesën veri-perëndimore të qytetit të Durrësit, rreth 1.8 km nga qëndra e qytetit, në një zonë  kryesisht rezidenciale.

 

 

< Kthehu tek kërkimi juaj
X