Prona

Home > ABI Prona > Dyqan

Shitet ambjent shërbimi 119.48 m² te Fresku, Tiranë

  • QytetiTiranë
  • Lloji i PronësDyqan
  • Sipërfaqja119m2
  • Vendndodhja

Shitet ambient shërbimi te Fresku, Tiranë. Prona është pjesë përbërëse e katit përdhe të një pallati 8 kate me papafingo dhe 2 kate parkim nëntoke. Pallati ndodhet tek rruga “Muhamet Deliu”. Prona ndodhet 700 metra në verilindje të Restorant Freskut. Ambienti i shërbimit ndodhet në katin përdhe dhe ka sipërfaqe 119.48 m².

 

 

< Kthehu tek kërkimi juaj
X