Prona

Home > ABI Prona > Apartament

Shitet Apartament në Bllok në Tiranë, 127 m²

  • QytetiTiranë
  • Lloji i PronësApartament
  • Sipërfaqja127m2
  • Vendndodhja

Shitet apartament me  sipërfaqe 127 m² të regjistruar dhe 145 m² faktike. Apartamenti ndodhet në katin e tetë nga toka dhe është i shtrirë në gjysmën e katit. Orientimi i kësaj prone është veri-jug dhe perëndim. Prona pozicionohet në zonën e ish-bllokut në rr.”Ibrahim Rugova” në Tiranë. Apartamenti aksesohet me shkallë dhe ashensor. Përbërja e pronës: 1 sallon dhe zonë gatimi+ 2 dhoma gjumi +2 tualete + 1 ballkon. Apartamenti pozicionohet në katin e tetë të ndërtesës me dhjetë kate mbi tokë.

 

< Kthehu tek kërkimi juaj
X