Prona

Home > ABI Prona > Toke

Shitet Tokë truall 482 m², Mëzez, Tiranë

  • QytetiTiranë
  • Lloji i PronësToke
  • Sipërfaqja482m2
  • Vendndodhja

Shitet toke truall me sipërfaqe 482 m².

Toka ndodhet pranë rrethrrotullimit  “Shqiponja në Tiranë dhe rreth 3 km larg nga qëndra e qytetit. Prona shtrihet në një terren krejtësisht fushor dhe ka një konfigurim të rregullt. Zona ku ndodhet prona ka karakter kryesisht tregtar dhe rezidencial. Prona ka akses të drejtëpërdrejtë në rrugën “Teodor Keko”.

 

Për më shumë informacion, mos hezitoni të na kontaktoni.

< Kthehu tek kërkimi juaj
X