Prona

Home > ABI Prona > Dyqan

Shitet Njësi Tregtare në rrugën “Minatori”, Memaliaj, 50 m²

  • QytetiTepelenë
  • Lloji i PronësDyqan
  • Sipërfaqja50m2
  • Vendndodhja

Shitet ambient tregtar me  sipërfaqe 50 m². Njësia ndodhet në katin përdhe të një godine 3 kate mbi tokë në rrugën “Minatori”, Memaliaj dhe  në jug të rrugës “Ali Pashë Tepelena” . Prona është e përbërë nga një ambient i vetëm.

 

 

< Kthehu tek kërkimi juaj
X