Prona

Home > ABI Prona > Dyqan

Shitet Ambient Tregtar 71 m² në Plazh, Durrës

  • QytetiDurrës
  • Lloji i PronësDyqan
  • Sipërfaqja71m2
  • Vendndodhja

Shitet ambjent tregëtar me  sipërfaqe 71 m² në Plazh, Durrës. Njësia ndodhet në katin 1/2 podrum dhe është pjësë përbërëse e një kompleksi shërbimi dhe banimi me 7 kat + Papafingo mbi tokë dhe 1 kat Podrum. Dyqani ka tualet të brendshëm dhe lartësi të bollshme, të përshtatshme për të zhvilluar aktivitet tregtar. Ai ndodhet në një distancë rreth 300 m nga Hotel Adriatik dhe 100 m nga brezi i rërës. Zona ku ndodhet dyqani ka karakter turistik.

 

 

< Kthehu tek kërkimi juaj
X