Prona

Home > ABI Prona > Dyqan

Shitet Njësi Shërbimi në rr.”Vasil Kuqi”, Durrës, 45 m²

  • QytetiDurrës
  • Lloji i PronësDyqan
  • Sipërfaqja45m2
  • Vendndodhja

 

Shitet ambjent tregetar me  sipërfaqe 45 m². Ambjenti ka akses të drejëpërdrejtë me rrugën “Marin Barleti” dhe  rreth 250 m larg nga stadium i qytetit të Durrësit “Niko Dovana”. Njësia ndodhet në katin përdhe të ndërtesës dhe pozicionohet në fasadë në anën Jugperëndimore të saj.

 

 

< Kthehu tek kërkimi juaj
X